کسب درآمد کلیکی

کسب درآمد کلیکی – کسب درآمد از کلیک برروی تبلیغات

یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت، کسب درآمد از کلیک برروی تبلیغات است، اما آیا واقعا از این روش میتوان کسب درآمد کرد یا خیر؟
این روشی است که شاید بیش از ۸ سال است در اینترنت موجود بوده و افراد زیادی از این روش تلاش کرده اند تا به کسب درآمد برسند. (مثلا خود من!)

 

در سالهای گذشته، این روش که بیشتر هم سایت های خارجی رو شامل میشد، نیاز به داشتن یک حساب الکترونیک مثل ایگولد داشت که بعد از باز کردن چنین حسابی میشد، با دیدن چند ثانیه ی یک تبلیغ چند سنت درآمد کسب کرده و زمانی که میزان موجودی حساب در سایت مورد نظر به میزان مشخصی مثلا ۱۰ دلار یا بیشتر میرسید، میشد پول به دست آمده را به حساب ایگولد منتقل کرد و درنهایت توسط افرادی که اقدام به خرید و فروش ایگلد میکردند، معادل آن را در حساب بانکی ایران دریافت کرد.

 

البته ناگفته نماند که بیشتر این سایت ها بعد از مدتی کلاهبردار از آب درآمده و تمام پولی که معمولا بیشتر از چند سنت یا چند دلار هم نمیشد از بین میرفت، به علاوه اینکه آن زمان اینترنت دیال آپ هم بود و هزینه تلفن و خرید کارت اینترنت هم از این راه در نمی آمد.
کم کم برخی از سایت های ایرانی هم شروع به استفاده از این روش کردند تا درآمد در ایران به دست آمده و برای ایرانی ها راحت تر باشد، البته باز هم بسیاری از این سایت ها بعد از مدتی، دیگر پرداخت به اعضای خود نداشتند و سایت بسته میشد، یا کلاهبردار از آب در می آمدند.

 

این روزها تعداد بسیار بیشتری از این قبیل سایت ها در ایران موجود هستند که روش های مختلفی را علاوه بر مشاهده تبلیغات برای کسب درآمد اعضا در نظر گرفته اند مثل جستجو در گوگل یا بازدید های اتوماتیک.

 

البته درآمد از سایت های ایرانی هم معمولا به بیش از ۱۰۰۰۰ تومان در ماه نمیرسد، البته ممکن هست روش های زیادی برای به دست آوردن درآمد بیشتر موجود باشد که دیگر در این مطلب نمیتوان به آن پرداخت، اما با وجود زیر مجموعه و تمام تلاشی که کنید، نهایت ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومن شاااااید بشود از این روش به دست آورد.

 

اما متاسفانه هنوز شاهد هستیم که افراد بسیاری سعی در کسب درآمد از این روش دارند به همین دلیل در این مطلب میخواهیم ببینیم آیا شمایی که قصد کسب درآمد از این روش را دارید، یا احیانا کسب درآمد کلیکی به گوش تان خورده است و هیجان زده میخواهید یک درآمد آسان داشته باشید، واقعا میتوانید به امید درآمد خوبی از این روش باشید یا خیر؟
آیا اصلا کسب درآمد از این روش امکان پذیر است؟ آیا ارزش وقت و انرژی ای که صرف میکنید را دارد یا خیر؟

 

آیا کسب درآمد از کیلک برروی تبلیغات امکان پذیر و رایگان است؟

بله شما میتوانید از سایت های تبلیغات کلیکی کسب درآمد کنید و این کار هم کاملا رایگان بوده و نیازی به هیچ هزینه ای ندارد، تنها کافی است در چند سایت ptc یا تبلیغات کلیکی ثبت نام کرده و هر روز با مشاهده تعداد تبلیغاتِ مشخصی چیزی در حدود ۳۰ ریال تا ۱۰۰ ريال از بابت مشاهده هر تبلیغ به دست آورید!

 

همچنین در برخی از سایت ها نیز میتوان با جستجوی یک سری کلمات یا عبارات کلیدیِ مشخص و کلیک بر روی سایت مشخص شده نیز درآمد کسب کرد.
معمولا میتوانید در روز چیزی بین ۵۰ تا ۲۰۰ یا ۳۰۰ تومان درآمد کسب کنید و زمانی که درآمد تان به ۵۰۰۰ تومان یا بیشتر رسید درخواست برداشت و واریز به حساب بانکی تان را بکنید.

 

باید به فکر جمع کردن زیر مجموعه باشید.

همانطور که متوجه شدید درآمد از این روش بسار ناچیز است، مگر اینکه به فکر جمع آوری زیر مجموعه برای خود باشید تا بتوانید درصدی هم از درآمد های زیر مجموعه تان به درآمد خود اضافه کنید.

زیر مجموعه گیری

برای این کار هم باید لینک رفرال یا معرفی خود را در سایت ها و وبلاگ های مختلف یا انجمن های گفتگو ثبت کرده یا به عبارت بهتر اسپم کنید تا بلکه چند نفری حاضر شوند با لینک شما در این سایت ها عضو شده و سپس بتوانید درصدی هم از درآمد زیر مجموعه های خود، درآمد کسب کنید.

 

شاید به فکر کلک زدن بی افتید!

بسیاری از افراد تازه کار، فکر میکنند میتوانند با ایجاد چند حساب کاربری در این سایت ها و زیر مجموعه خوشان شدن، درآمد بیشتری به دست بیاورند، که البته این کار امکان پذیر نبوده و حساب شما مسدود خواهد شد، البته بسیاری دیگر هم با خرید vps و روش های دیگر سعی میکنند تا به درآمد بیشتری از این روش ها برسند.

 

برخی نیز با خرید زیر مجموعه سعی دارند درآمد خود را افزایش دهند و بسیاری راه های دیگر که در این مقاله نمیگنجد و اصلا موضوع بحث سایت کارنوین نیز نمی باشد.

 

پس چنانچه به دنبال کسب درآمد از این روش هستید باید به فکر جمع آوری زیر مجموعه و خرید و هزینه برای vps باشید.
البته زمانی این کار را کنید که از سایت های مطمئن و پرداخت کننده اطلاعات کافی داشته باشید. شما که نمیخواهید کلی هزینه کرده و بعد از یک یا سه ماه بفهمید، سایت مورد نظرتان کلاهبردار از آب درآمده است؟

 

تشخیص سایت های قابل اعتماد از سایت های کلاهبردار

مشکلی که بسیاری از این سایت های تبلیغات کلیکی دارند این است، که بعد از مدتی یا به فعالیت ادامه نداده و بسته میشوند یا کلاهبردار از آب درمی آیند و یا به بهانه های مختلف پول و درآمد اعضای خود را پرداخت نمیکنند. البته دست شما هم در این موارد به هیچ جا بند نخواهد بود.

 

پس اگر میخواهید وقت و انرژی خود را صرف کسب درآمد از کلیک برروی تبلیغات کنید بهتر است اول از معتبر بودن سایت مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

کسب درآمد از کلیک برروی تبلیغات

وبلاگ های بسیاری در اینترنت هستند که سایت های معتبر درآمد کلیکی را معرفی کرده و هر ماه این سایت ها را مانیتور کرده تا مطمئن شوند کدام از سایت ها پرداخت داشته و کدام یک ندارد.

 

میتوانید با یک جستجو در گوگل به این سایت ها دسترسی داشته باشید.
اما به هر حال اگر میخواهید برای خرید زیر مجموعه یا وی پی اس هزینه کنید بهتر است حواس تان جمع باشد.

 

از کسب درآمد کلیکی پول زیادی به دست نخواهید آورد!

درست است که در صورت فعالیت در سایت های معتبر میتوانید اندک درآمدی به دست بیاورید و یا با استفاده از خرید زیر مجموعه و دیگر روش ها درآمد خود را تا حدودی افزایش دهید، اما باید متاسفانه بگوییم که از این روش نیمتوانید انتظار یک درآمد خوب و کافی را داشته باشید.

 

شاید تنها بتوانید هزینه اینترنت خود را صاف کنید یا مثلا هزینه یک یا دو باک بنزین ماشین تان را دربیاورید، اما به هیچ عنوان از این روش انتظار درآمد خوب و کافی نداشته باشید.

 

برای زمان و انرژی و در صورت لزوم هزینه ای که میکنید هرگز نمیتوانید انتظار درآمد خوبی داشته باشید.
به عنوان کسی که سال های بسیار دور، وقت و انرژی و هزینه خودم رو صرف کسب درآمد از این سایت ها کردم به شما میگویم که اگر میخواهید درآمد ناچیزی به دست آورید بد نیست، ولی به هیچ عنوان به فکر درآمد زایی خوب از این سایت ها نباشید.

 

اما میتوانم در اوقات فراغتم از این روش کمی درآمد کسب کنم

شاید بسیاری از افراد بگویند خب در اوقات بیکاری به جای آنکه وقت خودم را در تلگرام و یا سایت های دیگر تلف کنم میتوانم با چند کلیک کمی درآمد داشته و حداقل پول یک یا دو باک بنزین ماشینم را از این روش به دست آورم.
درست است میتوانید در صورتی که بخواهید از این روش کمی درآمد کسب کنید و وقت های بیکاری تان را پر کنید.

 

اما به عنوان یک پیشنهاد به شما عرض میکنم که بهترین کاری که میتوانید در اوقات بیکاری خود انجام دهید، به جای کلیک کردن روی این تبلیغات و وقت تلف کردن، این است که به فکر یادگیری مهارتی باشید که به آن بسیار علاقه مندید. مطمئن باشید یادگیریِ چیزی که به آن علاقه دارید، در اوقات بیکاری تان هم برای تان سرگرم کننده تر خواهد بود هم اینکه نه تنها چیزی یاد میگیرید بلکه میتوانید به زودی از همین مهارتی که به دست می آورید یک کسب و کار عالی راه انداخته و بسیار بیشتر از این روش کاذبِ کلیک برروی تبلیغات، کسب درآمد کنید.
اگر این کار را انجام دهید من از همین جا تضمین میکنم که میتوانید به راحتی از مهارت و تخصص خود کسب درآمد بسیار بیشتری کنید.

 

آیا در مدت زمان کوتاهی میتوانید به درآمد برسید؟

دلیل اینکه هنوز هم بسیاری از افراد ترغیب و وسوسه میشوند تا از این روش به کسب درآمد بپردازند این است که میتوان از این روش به سرعت به درآمد ناچیزی رسید. مثلا با یک حساب سر انگشتی میتوان در عرض یک ماه به درآمد ۲۰۰۰۰ هزار تومان یا کمی بیشتر رسید.

 

البته در صورت داشتن زیر مجموعه و فعالیت در چند سایت میتوان به ۱۰۰ هزار تومان هم رسید. اما اگر به دنبال درآمد زایی بیشتر از این سایت ها هستید باید زمان و وقت زیادی را صرف کنید و با تصور اینکه میتوان در عرض یک ماه به درآمد رسید گول نخورید.

 

بسیار هستند افرادی که شاید سال ها در این سایت ها فعالیت کردند و در نهایت نتیجه چندانی از این روش به دست نیاوردند.
یادمه زمانی بود که شاید یک سال در این سایت ها فعالیت کردم، ولی در نهایت نه تنها درآمد چندانی به دست نیاوردم بلکه بسیاری از این سایت ها بعد از مدتی بسته میشدند و یا درآمد حاصل شده را به حساب واریز نمیکردند.

 

چیزی که در این مدت از دست دادم نه هزینه و انرژی، بلکه زمانی بود که میشد صرف یادگیری بسیاری از مهارت های مورد نیازم شود.
اما خب تجربه ای بود، تا امروز به شما بگویم اگر میخواهید کمی درآمد ناچیز داشته باشید میتوانید از این روش استفاده کنید اما اگر میخواهید یک کسب و کار دائمی داشته باشید بی خیال این روش شده و به فکر یادگیری در اوغات فراغت تان باشید، یادگیری مهارت های مورد علاقه و مورد نیازتان و البته مطالعه را هم فراموش نکنید.

 

در پایان پیشنهاد ما به شما چیست؟

شاید اگر میخواهید از این روش درآمد کسب کنید نا امید شده باشید، یا شاید هم سال هاست از این روش درآمد کسب میکنید و با نظرات من مخالف هستید، اما در پایان به شما پیشنهاد میکنیم اگر میخواهید یک درآمد اینترنتی مطمئن و پایدار داشته باشید، یک کسب و کار اینترنتی درست و حسابی برای خود راه اندازی کنید.

کسب و کار خود را ایجاد کنید

کسب درآمد از کلیک برروی تبلیغات یک کار کاذب است که مطمئن باشید بعد از مدتی از انجام آن خسته شده و افسوس زمان از دست رفته تان را خواهید خورد.
این کار کاذب بوده و درست مثل فروختن چند آدامس برای کمی کسب درآمد است. به جای اینکه به فکر درآمد زایی در عرض چند روز و تنها با چند کلیک و دو ساعت کار باشید، به فکر راه اندازی کسب و کار پایدار و جدی تان باشید.

 

بیزنس خودتان را راه انداخته و به آن افتخار کنید.

اگر کسی روزی از شما پرسید چه کار میکنید میخواهید بگویید چه؟ روی تبلیغات کلیک میکنم و درآمد زایی میکنم؟
باز هم انتخاب با خودتان است، ولی اگر میخواهید یک درآمد اینترنتی ثابت، مطمئن و بدون هرگونه محدودیتی برای درآمد زایی داشته باشید، از همین امروز به فکر راه انداختن کسب و کار خودتان باشید، درست است که در ابتدا نیاز به صرف زمان و کمی هزینه خواهید داشت، اما از درآمد زایی آن در آینده مطمئن خواهید بود.

 

به علاوه کسب درآمد از کسب و کار خودتان در آینده برای شما زمان زیادی را به ارمغان آورده و هیچ محدودیتی برای درآمدی که به دست خواهید آورد نخواهید داشت.
روش پیشنهادی سایت کارنوین برای درآمد اینترنتی و آنلاین، راه اندازی سایت و کسب درآمد از مهارت ها یا تخصص هایی است که دارید.
در سایت کارنوین میتوانید با روش های اصولیِ راه اندازی کسب و کار اینترنتی، ساخت سایت و کسب درآمد از آن آَشنا شوید.

 

اگر میخواهید از اوقات بی کاری تان کسب درآمد کنید بهترین کار این است که با مطالعه و یادگیری مهارت های مورد نیاز و مورد علاقه تان، روی خود سرمایه گذاری کرده، تا در آینده ی نزدیک شاهد درآمد روز افزون و رسیدن به آزادی مالی ای باشید که باید هدف اصلی شما باشد.

 

1 دیدگاه

  1. سلام

    من خوم حدود یک سال میشه ، از تبلیغات ثانیه شمار استفاده می کنیم ، عالیه .
    هم نمایش آمارش دقیق هست و هم واریزیش به موقع هست .

    http://saniyeshomar.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 ایده عالی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین
اگر ایده ای برای شروع سایت یا کسب و کار آنلاین خود ندارید، این راهنمای رایگان را دانلود کنید