۹ دلیلی که باید هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید

 

اگر میخواهید واقعا ثروتمند شوید و آزادی مالی داشته باشید باید کسب و کار خودتان را راه بی اندازید و از کار کردن برای این و آن دست بکشید.
اما راه انداختن کسب و کار خود ریسک بالایی داشته، سرمایه زیادی نیاز داره و زمان زیادی هم میبره تا به درآمد و سود برسه، در حالیکه این قضیه در مورد راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود ندارد.
شما برای راه انداختن یک کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه زیاد، زمان زیاد برای رسیدن به درآمد و همچنین ریسک بالا ندارید.
البته توقع یک شبه پولدار شدن از کسب وکار آنلاین نیز نداشته باشید. اما به هر حال با داشتن یک کسب و کار اینترنتی خیلی سریعتر از کسب و کار های سنتی میتوانید به درآمد و نتیجه برسید.
در ادامه این مطلب ۹ دلیل مهمی که باید هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید آورده شده است. پس اگر برای شروع کسب و کار خود مردد هستید این مطلب را از دست ندهید.

 

امنیت شغلی خواهید داشت!

شاید فکر کنید داشتن یک شغل کارمندی و گرفتن حقوق ماهانه نهایت امنیت شغلی رو برای شما فراهم خواهد کرد، اما حقیقت این است که امنیت شغلی تنها با داشتن یک کسب و کار مستقل به دست خواهد آمد. اما همانطور که میدانید کسب و کارهای سنتی شاید نیاز به ریسک فراوان و همچنین سرمایه بالایی داشته باشند، اما در مورد کسب و کارهای اینترنتی اینگونه نیست و شما با کمترین میزان هزینه یا سرمایه و همچنین بدون نیاز به ریسک بالا میتونید به راحتی یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده و امنیت شغلی خود را تامین کنید.
علاوه بر این با یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای کسب و کار اینترنتی یک بار برای همیشه میتوانید کسب و کار خودتون رو راه انداخته و دیگر نگران مشکلات بازار کار و استخدام و خرده فرمایشات رئیس خود و یا از کار بیکار شدن تان نباشید.

 

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی، خود رئیس خود خواهید بود.

 

زمان بیشتری در زندگی به دست خواهید آورد.

با راه اندازی کسب و کار خود، این شما هستید که رئیس بوده و در نتیجه کنترل بیشتری روی زمان و زندگی تان خواهید داشت و میتونید زمان خود را روی قسمت های مهمتری از زندگی سرمایه گذاری کنید، به عنوان مثال: خانواده، دوستان و تفریحات مورد علاقه تان.
ما تنها یک بار زندگی میکنیم و خیلی مهمه که زمان موجود در روز رو صرف تفریحات و خانواده و چیزهایی کنیم که از اون لذت میبریم نه اینکه تمام وقت و انرژی ما تنها صرف کار کردن شده و آخر روز با خستگی به خانه آمده و هیچ زمانی برای لذت از زندگی نداشته باشیم.
با راه اندازی کسب و کار اینترنتی و یادگیری مهارت های لازم برای کسب درآمد از اینترنت میتونید به راحتی شغل کارمندی رو رها کرده و از داشتن درآمدی مستقل از زمان موجود در زندگی تان نهایت استفاده رو ببرید.

زمان پول است

 

هیچ محدودیتی برای درآمدی که میتوانید به دست آورید وجود ندارد.

در کسب و کار اینترنتی میزان درآمد شما ثابت نخواهد بود و رابطه کاملا مستقیمی با میزان تلاش شما خواهد داشت، در نتیجه شما آخر هر ماه یک حقوق ثابت دریافت نمیکنید، در واقع میتوان گفت هیچ محدودیتی برای میزان درآمدی که میتوانید داشته باشید وجود ندارد.
با انجام یک سری اقدامات اولیه میتونید به راحتی درآمد خود را تا هر میزان که میخواهید افزایش بدهید، در نتیجه آزادی کاملی برای میزان درآمدی که میتوانید به دست آورده و نحوه خرج کردن آن خواهید داشت.
علاوه بر این به جای آنکه هر سال منتظر یه مقدار کم افزایش درآمد در حقوق خود باشید، میتونید به راحتی با یادگیری تکنیک های لازم برای کسب و کار اینترنتی، هر زمانی که بخواهید درآمدتان رو تا هر میزان که بخواهید افزایش بدهید و خرج کنید.

 

میتوانید روی چیزی که به آن علاقه دارید کار کنید.

مهمترین مزیت کسب و کار اینترنتی اینه که میتونید به راحتی روی چیز هایی که به آن علاقه دارید کار کرده و کسب درآمد کنید.
شما مجبور نیستید ساعتها و روزهای هفته رو صرف چیزی کنید که به آن هیچ علاقه ای ندارید، بلکه به راحتی میتونید از علایق خود کسب درآمد کنید.
میتونید کسب و کار اینترنتی رو حول چیزی که به اون علاقه مند هستید راه انداخته و کسب درآمد کنید.
اینطوری دیگه روز اول هفته برای شما عذاب آور نخواهید بود و کار کردن هم برای تان لذت بخش میشود. چرا که از کاری که میکنید علاوه بر لذت بردن، درآمد نیز کسب میکنید.

 

هر جا بخواهید میتوانید کار کنید.

به تنها وسیله ای که برای اداره کسب و کار خود نیاز دارید یک کامپیوتر یا لپ تاپ و اینترنت هست، در نتیجه این امکان رو خواهید داشت تا هر جا که دوست دارید کار کنید، در خانه، در مسافرت، لب ساحل، داخل هتل و هر جایی که دسترسی به اینترنت و کامپیوتر داشته باشید.
دیگر مجبور نیستید هر روز از خواب بلند شده و سر ساعت معین در ترافیک و آلودگی هوا به محل کارتون برید، بلکه میتونید خیلی راحت یک دفتر کار خانگی برای خود در خانه و یا اتاق کارتان ترتیب داده و همیشه کسب و کار خود را از آنجا کنترل و مدیریت کنید.
حتی اگر به سفر هم بروید و بخواهید به کارتون رسیدگی کنید میتونید خیلی راحت این کار رو انجام داده و دیگر دغدغه مرخصی گرفتن نخواهید داشت.

آزادی محل کار

 

نیاز به سرمایه بالایی برای شروع ندارید.

برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین نیاز به هزینه های زیاد و سرمایه آنچنانی ندارید، بلکه شما تنها نیاز به یک وب سایت دارید و برای داشتن وب سایت هم تنها هزینه های لازم، مربوط به خریداری دامنه، هاست و قالب سایت تان خواهد بود.
در نتیجه برای شروع شاید به کمتر از ۱۰۰ هزار تومن سرمایه نیاز داشته باشید در حالیکه پتانسیل درآمد آن بسیار زیاد خواهد بود.
گرچه شما میتونید در شروع کار هزینه های دیگری هم بکنید و به قول معروف کار خود را درست و حسابی راه اندازی کنید اما واقعا نیازی به هزینه های اضافی برای چیز هایی چون لوگو یا قالب اختصاصی سایت نخواهید داشت، بلکه میتونید با کمترین هزینه و با استفاده از ابزار های موجود کار رو شروع کرده و در طول مسیر کسب و کار اینترنتی از درآمد هایی که به دست می آورید هزینه های لازم رو بپردازید.

 

به مشتریان و خریداران بیشتری دسترسی خواهید داشت.

برعکس کسب و کار های فیزیکی یا سنتی که تنها به خریداران و مشتریان در یک منطقه و یا شهر دسترسی دارید، در کسب و کار اینترنتی میتونید به خریدارن و مشتریان خود در سراسر کشور و یا حتی جهان دسترسی داشته باشید.
به این ترتیب میتونید افراد بیشتری رو تحت پوشش سرویس و خدمات خود قرار داده و به همان نسبت درآمد بسیار بیشتری هم کسب کنید.
به عنوان مثال سایت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مشتریان خودش رو از تمام شهرها و استان های کشور دارد در حالیکه شاید یک فروشگاه فیزیکی فقط مشتریانی از همان منطقه ای که در آن ساکن است داشته باشد.
اگر شما فروشنده یک کالا و یا ارائه دهنده خدماتی هستید و در حال حاضر یک کسب و کار فیزیکی دارید، با داشتن یک وب سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین میتونید دامنه فعالیت و مشتریان خود و همچنین درآمد تان را افزایش دهید.

مشتریان بین المللی

 

نیازی به حضور شما نیست و همه چیز اتوماتیک وار پیش خواهد رفت.

در روش راه اندازی کسب و کار آنلاین شما کافی است تنها یک بار یک سری از اقدامات لازم رو انجام دهید تا از آن پس این کسب و کار شما باشد که به صورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به حضور دائمی شما برای تان درآمد ایجاد کند.
با استفاده از تکنیک ها و سیستم هایی که روی سایت خود پیاده سازی میکنید حتی در زمانی که در خواب هستید سایتتان میتواند فروش داشته باشد.
به این ترتیب شما میتونید به راحتی تمرکز خود را روی مهارتهای لازم برای فروش بیشتر و تبدیل بازدید کنندگان به مشتری گذاشته و با انجام کار بسیار کمتر درآمد بیشتری رو از طریق کسب و کار آنلاین برای خود فراهم کنید.

 

هر کسی میتواند یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند.

همانطور که گفته شد مهمترین ویژگی کسب و کار اینترنتی این هست که برای اجرا و پیاده سازی تنها نیاز به یک دستگاه کامپیوتر و یا لپ تاپ و همچنین اینترنت دارد، در نتیجه با داشتن یک علاقه مشخص و در دسترس داشتن این دو ابزار میتونید به راحتی کسب و کار خود را بدون نیاز به هرگونه تخصص خاصی راه اندازی کنید.
تنها کافی است در ابتدای شروع با یک سری مهارتها و آموزش های مورد نیاز برای راه انداختن کسب و کار اینترنتی آشنا شده و سپس اقدام به ایجاد درآمدی آنلاین و پایدار برای خود کنید.
فراموش نکنید هیچ روزی بهتر از امروز برای شروع و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و رسیدن به استقلال و آزادی مالی ای که همیشه به دنبال آن بودید نیست.
کسب و کار اینترنتی یا آنلاین یک فرصت مناسب و بدون ریسک و کم هزینه رو برای رسیدن به تمام اهدافی که به دنبالش هستید رو برای تان فراهم میکند، پس بهتره همین امروز دست به کار شده و با یادگیری مهارتهای لازم برای شروع که در همین سایت میتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید، هر چه سریعتر قدم بزرگ خود را برای رسیدن به آرزو های تان بردارید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 ایده عالی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین
اگر ایده ای برای شروع سایت یا کسب و کار آنلاین خود ندارید، این راهنمای رایگان را دانلود کنید